Każdy, kto kiedykolwiek próbował zrzucić niechciane kilogramy doskonale wie, jak trudno osiągnąć założony cel. Samodzielny dobór ćwiczeń  i diety dla laika może okazać się zbyt trudne. Coraz większa grupa osób pragnąca w optymalnym, zdrowym tempie stracić na wadze decyduje się na skorzystanie z usług trenera. Na popularności zyskują treningi innowacyjną metodą EMS. Co warto wiedzieć o technologii rewolucjonizującej branżę fitness?

Trening personalny w Łodzi – nowoczesna technologia dla pięknej sylwetki

Wylewanie siódmych potów na siłowni jest dla Ciebie niekomfortowe? Trening personalny w Łodzi odbywa się w najbardziej komfortowych warunkach, jakie możesz sobie wymarzyć – we własnym domu.  Polecany przez specjalistów trening EMS przypadnie do gustu kobietom i mężczyznom, niezależnie od ich budowy anatomicznej, kondycji i wieku.

EMS (electrical muscle stimulation) to technologia, która polega na elektrostymulacji mięśni.  Do niedawna EMS stosowane było w fizjoterapii. Dzisiaj, dzięki rozwojowi technologii, metoda wykorzystywana jest również w branży fitness. Regularnie wykonywany pod okien trenera personalnego trening EMS pozwala efektywnie spalać tkankę tłuszczową, buduje mięśnie, modeluje sylwetkę, redukuje cellulit oraz kształtuje sylwetkę. 

Oszczędność czasu

Porzucając nieskuteczne ćwiczenia na rzecz EMS, oszczędzasz czas i pieniądze. 20-minutowa sesja odpowiada nawet trzem godzinom standardowego treningu na siłowni. Podczas jednej sesji można spalić nawet 1000 kalorii i poprawić metabolizm. Ponadto, nie musisz tracić czasu na przedostanie się do centrum sportowego znajdującego się na drugim końcu miasta – aby zacząć intensywny trening, wystarczy jedynie wstać z kanapy i założyć wygodny strój. 

Comments are closed.

Pin It