Chcąc jak najdłużej korzystać z uroków lata warto zadbać o to, aby w ogrodzie czy na tarasie wykorzystać promienniki ciepła. To nowoczesne rozwiązanie pozytywnie wpłynie na nasz komfort i pozwoli na spędzanie na świeżym powietrzu takiej ilości czasu, jakiej sami chcemy. Jak działają promienniki ciepła? Jak je chronić przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi?

Promienniki ciepła w naszych ogrodach i na tarasach

Promienniki ciepła do tej pory oglądaliśmy głównie w licznych restauracjach i kawiarniach, które w okresie jesieni wykorzystywały je w ogródkach letnich. Promienniki ciepła sprawiały, że wieczorami ogródki letnie zmieniały swój charakter, zachwycały przytulnością i oferowały niepowtarzalny klimat. Najważniejszym parametrem promienników ciepła jest bez wątpienia fakt, że wydzielają one ciepło – wynika to z zastosowania gazu propan-butan. Promienniki ciepła mogą emitować ciepło nawet do 5 metrów, przez co na naszym tarasie czy w miejscu wypoczynkowym w ogrodzie cieszyć się będziemy wspaniałą atmosferą. 

Promienniki ciepła są skonstruowane w taki sposób, że korzystanie z nich jest bezpieczne i proste. Dzięki promiennikom odpoczynek na świeżym powietrzu będzie jeszcze przyjemniejszy, a my sami zapewnimy naszym bliskim wspaniałą atmosferę lata na dłużej. 

Promienniki ciepła blisko miejsca wypoczynkowego

Jak zaprojektować idealne miejsce wypoczynkowe dla nas i dla naszych bliskich? Podstawą są meble ogrodowe, dopasowane do naszych potrzeb. Producenci zaproponują nam komplety kawowe, wypoczynkowe, meble, które całkowicie zmienią charakter naszego tarasu czy ogrodu. Wśród licznych propozycji warto postawić na meble technorattanowe, które charakteryzuje nie tylko świetny wygląd, ale również doskonałe parametry techniczne. 

Comments are closed.

Pin It