Przeglądając różne katalogi wnętrzarskie, można przekonać się, że nowoczesne kuchnie mogą mieć różne wydanie. Pamiętajmy o tym, że ponad trendy architektoniczne, które sugerowane są w owych magazynach, należy postawić własne potrzeby i wymagania. Wtedy uda się urządzić wygodne i funkcjonalne, a także estetyczne pomieszczenia.

Śródziemnomorskie, nowoczesne kuchnie

Kochamy wakacje. Nie ma co zaprzeczać, że ludzie często żyją od jednego urlopu do drugiego. Nic więc dziwnego, że duża ilość osób decyduje się na śródziemnomorskie, nowoczesne kuchnie, które kojarzą im się ze słońcem i plażą nad lazurową wodą. Jeżeli chodzi o klimat śródziemnomorski, to jest to fantastyczna propozycja, która może odnaleźć się w dużych, jak również w mniejszych pomieszczeniach. W takich wnętrzach królują mozaikowe płytki, które doskonale współgrają z drewnianymi meblami w jasnym lub ciemnym odcieniu. Do tego można zdecydować się również na kute dodatki, które sprawią, że całe wnętrze będzie miało jeszcze lepszy charakter.

Black&white

Wyrazem nowoczesności może być chociażby zestawienie koloru czarnego z białym w kuchni. Niemożliwe? A jednak. Jeżeli ktoś naprawdę się postara, to będzie miał niezwykle gustowną kuchnie, gdzie będzie można poczuć się naprawdę bardzo przytulnie. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie dodatki, jak chociażby stylizowane szafki, tapicerowane meble, naturalne tkaniny. Do tego można również kupić miedziane lampy, które dopełnią charakteru całego pomieszczenia. Kuchnia będzie się efektownie prezentować. 

Comments are closed.

Pin It