Pomieszczenia takie jak salony, pokoje dzienne i sypialnie powinny być zaaranżowane zarówno w sposób elegancki, jak i praktyczny. Warto pamiętać, że konieczne jest znalezienie odpowiedniej przestrzeni do przechowywania ubrań, pościeli, dodatków. Z pomocą przychodzą nowoczesne komody, które z powodzeniem mogą zastąpić lub być dopełnieniem dla klasycznych szaf.

Komody dopasowane do potrzeb i gustu!

Olbrzymi wybór komód sprawia, że wybranie jednego modelu może zająć nieco czasu. Współcześnie komody tworzone są tak, by wpisywały się one w nowoczesne trendy. Komody wykonywane są przede wszystkim z trwałych płyt meblowych – tworzywo to zabezpieczone jest przed działaniem wilgoci, ścieraniem, zarysowaniem. Duży wybór kolorów i dekorów pozwala na dopasowanie komody do danego stylu: skandynawskiego, loftowego, minimalistycznego. Komody mogą też idealnie wpisywać się w najnowsze trendy – nowoczesne komody nie posiadają klasycznych uchwytów, zamiast tego szuflady otwiera się dzięki głębokim frezom. Komody młodzieżowe oferowane są w niebanalnych kolorach, idealnych do pokojów nastolatków.

Klasyczne komody w nowej formie!

Szukając wyjątkowych mebli, warto zwrócić uwagę na komody drewniane, tworzone najczęściej z drewna dębowego lub sosnowego. Materiał ten odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia, odkształcenia czy wnikanie kurzu. Komody takie uzupełnia się o drewniane okleiny, które dodatkowo dodają elegancji. Lite drewno świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Komody drewniane pozwolą na niebanalne zaaranżowanie salonów w stylu mid modern century. Komody drewniane sprawiają, że wnętrza nabierają prestiżowej oprawy. Świetnie spiszą się one też w stylistyce retro i vintage, tworząc wyjątkowe tło dla aranżacji.

 

 

Comments are closed.

Pin It